پیام فرستادن
اخبار
خونه > اخبار > اخبار شرکت در مورد بیاین به بزرگ ترین نمایشگاه آزمایشات بالینی چین نگاه کنیم
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
اکنون تماس بگیرید

بیاین به بزرگ ترین نمایشگاه آزمایشات بالینی چین نگاه کنیم

2024-03-22

آخرین اخبار شرکت در مورد بیاین به بزرگ ترین نمایشگاه آزمایشات بالینی چین نگاه کنیم
 

از ۱۶ تا ۱۸ مارس ۲۰۲۴، ۲۱مین نمایشگاه انجمن آزمایشگاهی کلینیکی چین در چین برگزار شد.اين نمايشگاه بزرگ ترين تجمع صنعت تشخيص هاي بيشتر در چين است، که بیش از 1300 شرکت تشخیصی in vitro و بسیاری از کارشناسان مشهور صنعت و استادان شرکت کننده در کنفرانس های مرتبط را گرد هم می آورد.

آخرین اخبار شرکت بیاین به بزرگ ترین نمایشگاه آزمایشات بالینی چین نگاه کنیم  0

کمپانی آمپ فورتور با تکنولوژی ثبت اختراع شده خود یعنی MIRA (Multienzyme Isothermal Rapid Amplification) ، در این رویداد بزرگ شرکت کرد و کیت های آزمایش سریع و دستگاه های آزمایش فشرده را در محل نمایش داد.در مقایسه با تکنولوژی PCR، MIRA برای کاربردهای POCT مولکولی مناسب تر است، مزایای قابل توجهی در آزمایشگاه های سیستم پزشکی، سناریوهای آزمایش سریع برای بیماری های عفونی،به دقت تشخیص تنفسی, باروریبیماری ها، عوامل بیماری زا و غیره، با محدودیتی کم از 1-5 کپی/μl. همچنین سادگی و کارایی در برنامه های کاربردی مانند پرورش و کاشت در محل، آزمایش حیوانات خانگی،و شناسایی منبع گوشت، سرعت بخشیدن به آزمایش و غربالگری.

آخرین اخبار شرکت بیاین به بزرگ ترین نمایشگاه آزمایشات بالینی چین نگاه کنیم  1

از شما می خواهیم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد MIRA که آینده فناوری آزمایش سریع اسید نوکلئیک را نشان می دهد، با ما تماس بگیرید و در پیشرفت تشخیص بیماری با ما همکاری کنید.

 

 

 

درخواست خود را به طور مستقیم به ما بفرستید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب کیت تقویت همدما عرضه کننده. حقوق چاپ 2023-2024 ampfuturebio.com . تمامی حقوق محفوظ است.