پیام فرستادن
اخبار
خونه > اخبار > اخبار شرکت در مورد تکنیک های تشخیصی مولکولی دقیق: کاربردهای تشخیصی برای ویروس های آنفولانزا و دنگ
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
اکنون تماس بگیرید

تکنیک های تشخیصی مولکولی دقیق: کاربردهای تشخیصی برای ویروس های آنفولانزا و دنگ

2023-12-06

آخرین اخبار شرکت در مورد تکنیک های تشخیصی مولکولی دقیق: کاربردهای تشخیصی برای ویروس های آنفولانزا و دنگ

تغییر فصل به عنوان یک نقطه شیوع بالا برای ویروس های آنفولانزا عمل می کند و دور جدیدی از چالش ها را برای سیستم ایمنی بدن ما آغاز می کند.

 

4.jpg

 

این ویروس ها یک نگرانی گرم برای سلامت عمومی بوده اند، و نگرانی زیادی در مورد اقدامات حفاظتی وجود دارد، و چگونگی تشخیص سریع اینکه آیا شما آلوده هستید یا نه،به موقع درمانش کنيد، و وسيله هاي انتقال رو قطع کنيد

 

2.jpg2.jpg

 

آنفولانزا A و آنفولانزا B

اخیرا تحت تاثیر هوای سرد در شمال، آنفلوانزا A و B شایع هستند، زیرا آنها معمولا در فصل پاییز و زمستان فعال هستند.از پاییز هر سال تا بهار سال بعد.

در حال حاضر، مهم ترین بیماری های همه گیر A H1N1 و H3N2، کودکان و افراد مسن به ویژه نیاز به توجه دارند. این ویروس از طریق قطرات گسترش می یابد، زمانی که یک فرد آلوده سرفه یا عطسه می کند،ویروس از طریق قطرات هوا به افراد اطراف منتقل می شود.علاوه بر این، ممکن است از طریق تماس با سطوح آلوده به ویروس نیز گسترش یابد، که می تواند به سرعت منجر به تعداد زیادی از موارد شود.

علائم بالینی: تب بالا، سرفه، گلوی دردناک، مخنث بینی و درد عضلانی.

 

3.1.jpg3.2.jpg

 

محافظت در برابر ویروس دنگ

جنوب غربی، با آب و هوای گرم و رطوبت بالا، مستعد ویروس دنگ است، عمدتاً از طریق نیش پشه ها، و ناقل آن پشه های Aedes aegypti و Aedes albopictus هستند،که در طول روز فعال هستند، به خصوص در اوایل صبح و در غروب، بنابراین گروه هایی که اغلب توسط نیش پشه ها آزار می شوند باید به آن توجه کنند.

پس از عفونت، ویروس به سرعت و دردناک گسترش می یابد و علائم بالینی آن عبارتند از: تب بالا، سردرد، درد چشم، درد مفاصل و عضلات، بثور، تمایل به خونریزی.

بنابراین تشخیص سریع دارای ارزش بالینی بسیار مهمی است که به تکمیل سریع تشخیص بیماری کمک می کند.برای انجام اقدامات درمانی برای کاهش آسیب بیماری به بیمار.

 

به اشتراک گذاری تفسیر: شیوع ویروسی بالا و تشخیص به موقع از طریق تکنیک های تشخیص مولکولی.

تکنولوژی تشخیص مولکولی: ردیابی به موقع ویروس ها

در این جنگ نامرئی، تکنولوژی تشخیص مولکولی مثل شمشیر تیز است.

روش های تشخیصی سنتی حدود 2 ساعت طول می کشد، در حالی که تکنولوژی آزمایش سریع ترموستاتیک اسید نوکلئیک به 40 دقیقه کاهش می یابد.و تکنولوژی MIRA (توسعه سریع اسید نوکلئیک چندانزیمی) حتی کمتر از 5 تا 20 دقیقه است.، که ما را قادر به تشخیص دقیق در کوتاه ترین زمان ممکن بعد از حمله ویروس می کند.

 

آزمایش سریع تکنولوژی MIRA، حفاظت سریع از زندگی و سلامتی

 

4.jpg

 

تکنولوژی تقویت سریع چندانزیم اسید نوکلئیک (MIRA) AmpFuture می تواند اسید نوکلئیک را در دمای ثابت 39°C-42°C تقویت کند، که می تواند به سرعت در 20 دقیقه تکمیل شود.و حساسیت می تواند به همان سطح PCR برسد..

علاوه بر این، تکنولوژی MIRA به تجهیزات پیچیده تکیه نمی کند و می تواند در محیط های غیر آزمایشگاهی و واحدهای مراقبت های بهداشتی اولیه در محل کار کند، که این کار را ساده می کند.تشخیص راحت و سریع.

 

5.jpg

 

شکل های متنوعی از محصولات واکنشگر: مایع، لیوفیلیزه شده، میکروسفر و غیره؛ تنوع نتایج نمایش: الکتروفورز ژل، منحنی های فلورسنت، نوارهای آزمایش طلا کلائیدی و غیره؛عملکرد پایدار، آسان برای استفاده، مناسب برای ذخیره و حمل و نقل.

 

6.jpg

 

در عین حال، با استفاده از MIRA به عنوان تکنولوژی اصلی پلت فرم، ما یک سری از محصولات کمکی را توسعه داده ایم، مانند "تکنولوژی انتشار اسید نوکلئیک فوق سریع"،"دستگاه فلورسنت دو کانال با دمای ثابت"، "سیستم تشخیص بسته کاملا خودکار یکپارچه"، "تجهیزات تشخیص اسید نوکلئیک خود شناسایی" و "، و در تلاش برای ایجاد یک راه حل کلی برای زمینه تشخیص سریع مولکولی هستند.

 

7.jpg

 

Amp-Future Bio محصولات حرفه ای و خدمات فنی را ارائه می دهد و روابط همکاری عمیق با تعدادی از موسسات آموزش عالی و واحدهای تحقیقاتی علمی ایجاد کرده است,بیشتر و بیشتر پروژه ها و مقالات تحقیقاتی علمی برای ملاقات با شما، و کمک بهتر به نگهبانی زندگی و سلامت.

درخواست خود را به طور مستقیم به ما بفرستید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب کیت تقویت همدما عرضه کننده. حقوق چاپ 2023-2024 ampfuturebio.com . تمامی حقوق محفوظ است.