پیام فرستادن
اخبار
خونه > اخبار > اخبار شرکت در مورد باز کردن محصولات جدید محافظ تشخیص جیب
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
اکنون تماس بگیرید

باز کردن محصولات جدید محافظ تشخیص جیب

2024-04-30

آخرین اخبار شرکت در مورد باز کردن محصولات جدید محافظ تشخیص جیب

سریع و ساده، دقیق و راحت، هر زمان و هر جا، آماده استفاده و دور انداختن...

ترکیب این کلمات که برای مصرف کنندگان نهایی عملی و راحت است محصول جدیدی است که توسط Amp- future Biotech - Pocket Detection Guardian راه اندازی شده است.

آخرین اخبار شرکت باز کردن محصولات جدید محافظ تشخیص جیب  0

بر اساس فناوری تقویت سریع اسید نوکلئیک ایزوترمال مولتی آنزیم MIRA، Amp- future Biotech یک دستگاه کوچک خود تشخیصی را توسعه داده است که می تواند در خانه ها، پرورش و کاشت استفاده شود.,حیوانات خانگی و سایر سناریوها. کارکنان بدون سابقه حرفه ای می توانند با آموزش ساده، تشخیص را به تنهایی انجام دهند. حساسیت به 1-5 نسخه / μL می رسد،که همان سطح PCR است..

  • خود تشخیص خانگی. می تواند برای نظارت منظم بر بیماری ها استفاده شود. سالمندان و کودکانی که برای سفر راحت نیستند می توانند تشخیص را در خانه انجام دهند.در حالی که از حریم خصوصی بیمار محافظت می شود.
  • تشخیص در محل پرورش و کاشت. چه یک مزرعه بزرگ پرورش حیوانات باشد یا یک میدان کشاورزی،محافظ تست جیبی مجهز به یک بانک برق برای انجام تشخیص در محیط غیر آزمایشگاهی است.، سرعت بخشیدن به کارایی غربالگری خط مقدم و کاهش خسارت های اقتصادی در صنعت پرورش و کاشت.
  • تشخیص بیماری حیوانات خانگی: در محیط خانگی، محافظ آزمایش جیبی می تواند به حیوانات خانگی کمک کند تا تشخیص بیماری را بدون بیرون رفتن انجام دهند، که راحت و سریع است.همچنین می تواند کارایی تشخیص بیمارستان های حیوانات را تسریع کند و ظرفیت خدمات تشخیص را افزایش دهد..

درخواست خود را به طور مستقیم به ما بفرستید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب کیت تقویت همدما عرضه کننده. حقوق چاپ 2023-2024 ampfuturebio.com . تمامی حقوق محفوظ است.